Na naszej stronie można pobrać darmowego ebooka „Przyjemność i zysk ze studiowania Biblii” (<— dotknij tutaj).

„Pewnego razu na jednym z moich spotkań biblijnych pewien człowiek wstał i powiedział, że widzi po tej serii wykładów, że wystarczy mu to na całe życie. Powiedziałem mu, że równie dobrze mógłby spróbować zjeść wystarczająco dużo na śniadanie, by starczyło mu na całe życie!

Często ludzie popełniają ogromny błąd: biegają na spotkania religijne i myślą, że to, co tam wysłuchają, da im jakąś nową energię do życia. Niestety, jeśli te spotkania nie doprowadzą człowieka do indywidualnego kontaktu ze Słowem Bożym, to po kilku dniach całe wrażenie i wszystkie emocje po spotkaniu znikną.

Pamiętaj, im bardziej będziesz miłował Pismo Święte i stale się nim karmił, tym mocniejsza będzie twoja wiara. Jeżeli wejdziesz w bliższy kontakt ze Słowem Bożym, to zyskasz coś, co będzie trwało, ponieważ Słowo Boże będzie trwało w tobie.” D. L. Moody

Zachęcamy do przeczytania!

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!
Chcę otrzymywać newsletter - wiadomości o nowościach i produktach związanych ze stroną Żyjesz Tylko Raz.
Chcesz otrzymywać powiadomienia o publikowanych przez nas treściach? Dołącz do newslettera!
Co jakiś czas będziemy przesyłać ci maila o nowych filmach, artykułach i innych produktach związanych z naszą działalnością. My również nie lubimy spamu, dlatego możesz być pewny, że nie będziemy zasypywać cię wiadomościami. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera.