Na naszej stronie można pobrać darmowego ebooka „Jak świadomie studiować Biblię” (<— dotknij tutaj). Znajdziesz tam również linki do wersji audio – na YouTube, a także jako podcast na Spreaker i Spotify.

Wielu czytelników tej książki będzie zapewne na początku przestraszonych pozorną złożonością i trudnością niektórych z proponowanych metod studiowania, ale nie są one tak trudne, jak się wydaje. Ich praktyczność i skuteczność zostały przetestowane w klasie lekcyjnej i to nie w klasach złożonych w całości z absolwentów szkół wyższych, ale w dużej mierze złożonych z ludzi o bardzo prostym wykształceniu – w niektórych przypadkach prawie bez wykształcenia. Metody te wymagają jednak czasu i ciężkiej pracy.

Należy jednak pamiętać, że Biblia zawiera złoto, a prawie każdy człowiek jest w stanie ciężko pracować i gotów kopać w poszukiwaniu złota, zwłaszcza gdy jest pewne, że je znajdzie. Pewne jest, że w Biblii znajdziemy złoto – jeśli tylko będziemy kopać” R. A. Torrey.

Zachęcamy do przeczytania lub wysłuchania!

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!
Chcę otrzymywać newsletter - wiadomości o nowościach i produktach związanych ze stroną Żyjesz Tylko Raz.
Chcesz otrzymywać powiadomienia o publikowanych przez nas treściach? Dołącz do newslettera!
Co jakiś czas będziemy przesyłać ci maila o nowych filmach, artykułach i innych produktach związanych z naszą działalnością. My również nie lubimy spamu, dlatego możesz być pewny, że nie będziemy zasypywać cię wiadomościami. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera.