05.03.23. Dzisiejsza akcja ewangelizacyjna odbyła się na Starym Mieście w Krakowie. Podzieliliśmy się na dwie grupy, dzięki czemu mieliśmy szansę dotrzeć do większej liczby osób, a jednocześnie nie przeszkadzaliśmy sobie wzajemnie w rozdawaniu traktatów ewangelizacyjnych. 

Przeszliśmy kilka uliczek na Starym Mieście, płytę Rynku, a także obeszliśmy Planty. Mieliśmy nadzieję na rozmowę, szczególnie spacerując po Plantach – znajduje się tam sporo ławeczek, na których w ciepłe dni siedzi sporo osób. Pogoda jednak nie sprzyjała siedzeniu, a tym samym ciężko było rozpocząć rozmowę. Skupiliśmy się zatem na samym rozdawaniu traktatów. Chwilę staliśmy również przed Kościołem św. Apostołów Piotra i Pawła, a także przed Bazyliką Dominikanów, gdzie ludzie w różnym wieku zmierzali na msze (lub w celach turystycznych).

Temperatura była niska (1-2 stopnie), a do tego wiał mroźny wiatr, więc szybko robiło się zimno. Dodatkowo przez całą akcję nie udało się z nikim porozmawiać. Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni, że nie poddaliśmy się niesprzyjającym warunkom i mogliśmy w ten prosty sposób próbować dotrzeć do ludzi z Ewangelią.

Módlcie się o wszystkie osoby, które wzięły od nas traktaty ewangelizacyjne – aby Bóg przez swoją łaskę otworzył ich serca i przyciągnął do siebie.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!
Chcę otrzymywać newsletter - wiadomości o nowościach i produktach związanych ze stroną Żyjesz Tylko Raz.
Chcesz otrzymywać powiadomienia o publikowanych przez nas treściach? Dołącz do newslettera!
Co jakiś czas będziemy przesyłać ci maila o nowych filmach, artykułach i innych produktach związanych z naszą działalnością. My również nie lubimy spamu, dlatego możesz być pewny, że nie będziemy zasypywać cię wiadomościami. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera.