Czy wiesz w co wierzysz? Zapraszamy na film! Nagranie można zobaczyć też bezpośrednio na naszym kanale YouTube. Wolisz czytać? Poniżej znajduje się transkrypcja filmu.

Wiara jest podstawą chrześcijańskiego życia. Jednak problem w dzisiejszych czasach polega na tym, że ludzie nie wiedzą, czym jest wiara. Kościół ma kłopoty. Zgodziłbyś się z tym, prawda?

Problem w tym, że nie traktujemy naszego Boga wystarczająco poważnie. Jaki jest tego dowód? Dlaczego nie traktujemy Jego Słowa wystarczająco poważnie i nie upewniamy się, że nasza wiara pasuje do nauczania Pisma Świętego?

Wydaje się, że nawet nie jesteśmy zainteresowani dowiedzeniem się. To nie jest wystarczająco dobre. Może nazywasz siebie chrześcijaninem, ale czy wiesz, czym naprawdę jest chrześcijańska prawda? Czy mógłbyś wyjaśnić swoją wiarę? Czy opierasz się na Biblii? Czy mógłbyś ją obronić przed wyzwaniami?

Wiara jest najbardziej doniosłą rzeczywistością, o jakiej mogę pomyśleć. Musimy wiedzieć, w co wierzymy. Musimy być w stanie jej bronić, gdy jest to wyzwanie i musimy mieć powód, aby polegać na niej jako na podstawie naszego życia.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!
Chcę otrzymywać newsletter - wiadomości o nowościach i produktach związanych ze stroną Żyjesz Tylko Raz.
Chcesz otrzymywać powiadomienia o publikowanych przez nas treściach? Dołącz do newslettera!
Co jakiś czas będziemy przesyłać ci maila o nowych filmach, artykułach i innych produktach związanych z naszą działalnością. My również nie lubimy spamu, dlatego możesz być pewny, że nie będziemy zasypywać cię wiadomościami. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera.