Na naszej stronie można pobrać darmowego ebooka Jaki jest Bóg, czyli Atrybuty Boga. Jeśli wolisz słuchać niż czytać, to pod tym linkiem znajdziesz również audiobooka.

„Często spotykam się z innymi chrześcijanami. To co mnie w ostatnim czasie bardzo zaskakuje, to fakt, że te osoby niby wierzą w tego samego Boga, a jednak ten ich Bóg ma zupełnie inne cechy. Niby wierzymy w Boga Ojca, w Pana Jezusa Chrystusa, w Ducha Świętego, ale często u spotykanych przeze mnie osób, ten Bóg ma zupełnie inne cechy niż te, które są opisane w Piśmie Świętym!

W tej książce chciałbym skupić się Bogu i jego cechach opisanych w Piśmie Świętym. Każdy z nas musi postawić sobie pytanie: „W jakiego Boga wierzę?” Czy wierzysz w Boga, który jest opisany w Piśmie Świętym – czy sam/sama wymyśliłeś sobie boga?

O prawdziwym Bogu każdy z nas może przeczytać w Piśmie Świętym. To w jakiego Boga wierzysz ma fundamentalne znaczenie. Od tego w jakiego Boga wierzysz zależy to w jaki sposób będziesz żyć. W konsekwencji efekt tego życia zobaczysz w życiu wiecznym, ponieważ każdy z nas będzie żył wiecznie – jedni z Bogiem w niebie, a inni niestety w wiecznym piekle.”

Zachęcam do przeczytania ebooka lub przesłuchania audiobooka!

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!
Chcę otrzymywać newsletter - wiadomości o nowościach i produktach związanych ze stroną Żyjesz Tylko Raz.
Chcesz otrzymywać powiadomienia o publikowanych przez nas treściach? Dołącz do newslettera!
Co jakiś czas będziemy przesyłać ci maila o nowych filmach, artykułach i innych produktach związanych z naszą działalnością. My również nie lubimy spamu, dlatego możesz być pewny, że nie będziemy zasypywać cię wiadomościami. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera.