Poznawanie Boga i oglądanie Jego chwały jest podstawą wszystkiego w naszym życiu. Budowanie na jakiejkolwiek innej podstawie to budowanie na przesuwającym się piasku. ALBO ŻYJEMY DLA CHWAŁY BOGA – ALBO WOGÓLE NIE ŻYJEMY my tylko istniejemy. 

Jeśli mamy naprawdę żyć tak, jak On chce, nasze serca muszą być przede wszystkim ukierunkowane na dążenie do Bożej chwały. Boża chwała musi być na pierwszym miejscu, a wszystko inne na dalekim drugim. 

Nie żyć dla chwały Bożej, to znosić pustą egzystencję! 

Bóg musi być epicentrum naszego życia. Istniejemy dla Jego chwały – Bóg stworzył nas dla tego wysokiego celu. To musi być nasz główny cel. W przeciwnym razie zmarnujemy nasze życie. 

Życie dla chwały Bożej jest początkiem i końcem wszystkich rzeczy. Ta Boża chwała jest płonącym słońcem, wokół którego powinno obracać się nasze życie. Kiedy dojdziemy do końca naszego życia, wszystko, co będzie miało znaczenie, to twierdząca odpowiedź na to kluczowe pytanie: Czy żyliśmy dla chwały Bożej? 

Jeśli nie żyjemy dla Boga, to zmarnowaliśmy nasze życie na ziemi. Ale jeśli szukamy Bożej chwały, to nasze życie będzie dobrze spędzone. Tylko w dążeniu do chwały Bożej nasze życie będzie się liczyło na czas i wieczność. 

 

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!
Chcę otrzymywać newsletter - wiadomości o nowościach i produktach związanych ze stroną Żyjesz Tylko Raz.
Chcesz otrzymywać powiadomienia o publikowanych przez nas treściach? Dołącz do newslettera!
Co jakiś czas będziemy przesyłać ci maila o nowych filmach, artykułach i innych produktach związanych z naszą działalnością. My również nie lubimy spamu, dlatego możesz być pewny, że nie będziemy zasypywać cię wiadomościami. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera.