JEZUS

Stanowimy wspólnotę ludzi, którzy powierzają swoje życie Jezusowi i z całego serca wierzą w Jezusa Chrystusa jako swojego jedynego Zbawiciela i Pana. Chcemy naśladować naszego Pana w każdym aspekcie życia – chcemy być jego uczniami

BIBLIA

Swoją wiarę opieramy na Piśmie Świętym jako jedynym i ostatecznym autorytecie.

SPOTKANIA DOMOWE

Większość naszych spotkań, za wzorem Nowego Testamentu, odbywa się w domach. Ich treścią jest wspólna modlitwa, dzielenie się doświadczeniami z Bogiem, rozważanie Słowa Bożego, jak również rozwijanie wzajemnych relacji.

NASZ CEL

Jest, taki aby ci wszyscy, którzy przez nas poznają Jezusa, wzrastali w Nim przez całe swoje życie i przekazywali swoją wiarę innym. Chcemy być zaangażowani w wypełnianie Wielkiego Nakazu Misyjnego Jezusa: ..Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu… (Ew. Marka 16:15).

.

SPOTKANIA W KRAKOWIE

Aktualnie spotykamy sie w Krakowie w kilku grupach. Prowadzimy grupy dla Nowo Narododznych (Ochrzczonych) jak i osób które są w drodze do pełnego poznania Pana.

Chcesz do nas dołączyć > NAPISZ, UMÓWIMY SIE NA SPOTKANIE PRZY KAWIE
Chcesz dowiedzieć sie więcej o naszych spotkaniach > NAPISZ, UMÓWIMY SIE NA SPOTKANIE PRZY KAWIE

kontakt[@]zyjesztylkoraz.pl 

.

JESTEŚ Z POZA KRAKOWA

Możesz do nas napisać – znamy chrześcijan w całej Polsce -> może w Twojej okolicy działa już jakiś kościół domowy

Chcesz się dowiedzieć JAK ZORGANIZOWAĆ grupę Biblijną w swoim mieście? Posłuchaj naszego podcastu > https://www.spreaker.com/episode/14704574  LUB napisz (chętnie pomożemy Ci) > kontakt[@]zyjesztylkoraz.pl