Kościół Domowy

JEZUS

Stanowimy wspólnotę ludzi, którzy powierzają swoje życie Jezusowi i z całego serca wierzą w Jezusa Chrystusa jako swojego jedynego Zbawiciela i Pana. Nie chcemy pozostawać sami, lecz iść przez życie wespół z innymi chrześcijanami, nie wstydząc się tego, że naszą pasją jest podążanie za ponadczasowymi prawdami Pisma Świętego.

BIBLIA

Swoją wiarę opieramy na Piśmie Świętym jako jedynym i ostatecznym autorytecie.

SPOTKANIA DOMOWE

Chcemy codziennie podążać śladami Jezusa. Większość naszych spotkań, za wzorem Nowego Testamentu, odbywa się w domach. Ich treścią jest wspólna modlitwa, dzielenie się doświadczeniami z Bogiem, rozważanie Słowa Bożego, jak również rozwijanie wzajemnych relacji.

NASZ CEL

Jest, taki aby ci wszyscy, którzy przez nas poznają Jezusa, wzrastali w Nim przez całe swoje życie i przekazywali swoją wiarę innym. Chcielibyśmy, aby wyrazem naszego prostego chrześcijaństwa była wzrastająca liczba nowych wierzących gromadzących się w grupach domowych. Chcemy być zaangażowani w wypełnianie Wielkiego Nakazu Misyjnego Jezusa: ..Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu… (Ew. Marka 16:15).

NA PODSTAWIE > WWW.KOSCIOLDOMOWY.PL

Chcesz się dowiedzieć JAK ZORGANIZOWAĆ grupę Biblijną w swoim mieście?

Posłuchaj naszego podcastu > https://www.spreaker.com/episode/14704574
LUB
Po prostu napisz do nas (chętnie pomożemy Ci) > kontakt[@]zyjesztylkoraz.pl